ÜCRETLERİMİZ

Tüm ücretler, geçerli orandaki KDV’yi içerir ve vakalar, kullanılan ilaçlar, malzemeler, sarf malzemeleri ve diyetler için harcanan zamana göre belirlenir. Yazılı tahminler talep üzerine sağlanabilir ve bir aylık bir süre için geçerli kalabilir, ancak verilen herhangi bir tahminin yalnızca bir hayvan hastalığının geleneksel bir rotayı takip edemeyeceği için yaklaşık olabileceğini unutmayın. Ücretlerimizin tahmini% 10’dan fazla olması durumunda sizinle iletişime geçmeye çalışacağız. Lütfen her zaman güncel ve doğru iletişim bilgilerimiz olduğundan emin olun. Sizinle iletişime geçemezsek, ağrı ve acıyı önlemek için evcil hayvanınıza gerektiği gibi davranacağız.

ÖDEME ŞARTLARI

Tedavinin sağlanmasından önce doğrudan bir talep üzerinde mutabık kalınmadıkça, tüm hesaplar, sigorta poliçesi kapsamındaki tedaviler de dahil olmak üzere, tedavi sırasında tamamen ödenecektir.

Ödeme Yöntemleri

Nakit, kredi veya banka kartıyla ödeme kabul ediyoruz. Size kolaylık olması için kart ödemeleri telefon üzerinden alınabilir. Çekleri kabul etmediğimizi veya ödeme planları sunmadığımızı lütfen unutmayın.

Para yatırma işlemleri (sadece mesai saatleri dışında)

Bir tahmin verildiğinde, önerilen tedavi planının başlatılması / sürdürülmesi için% 50 depozito gerekecektir. Sezaryen için% 100 mevduat gereklidir,

Ödenmemiş Hesaplar

Mümkün olduğunca müşterilerimizle işbirliği yapmak politikamızdır. Ancak, ödeme şartlarımıza uygun olarak yapılmazsa, borçlar tahsil için Borç Toplama Kurumumuza ve sonra İlçe Mahkemesine havale edilecektir. 28 günden fazla gecikmiş hesaplara geç ödeme ücreti eklenecektir. Borç Toplama acentemize gönderilen hesaplar için ilgili Mahkeme ve Borç tahsilat ücretleri buna göre eklenecektir. Bank of England Taban Faizinin% 8’inden faiz talep etme hakkımızı saklı tutarız.

Borç Kurtarma

Gecikmiş tutarların geri kazanılması için tarafımızdan veya adımıza – yasal işlem dahil – gerçekleştirdiğimiz tüm masrafları geri alma hakkımızı saklı tutarız. Bu, yasal tavsiye ve temsil maliyetini içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Geç ödemeleri tahsil etmek için dış kuruluşların kullanımında katlanılan maliyetleri telafi etme hakkımızı saklı tutarız.

Sigorta

Tedavinin, ziyaretiniz sırasında ödeyebileceğinizden daha pahalı olabileceği zamanlar olabileceğini takdir ediyoruz. Evcil hayvanınızın sigortalı olması durumunda doğrudan hak talebinde bulunma yetkimiz olabilir. Politika aşırısını ve o sırada doğrudan talep düzenleme ücretini ödemeniz gerekecektir. Daha fazla bilgi için lütfen ekibimizin bir üyesiyle konuşun.

Doğrudan hak talebinin kabulü yapılan ücretlerin yükümlülüğünü aktarmaz. Sigortacı herhangi bir noktada doğrudan hak talebinin yapılmasını reddettiğinde, mal sahibi tüm masraflardan tamamen sorumlu olacaktır. Sigorta poliçesi, mal sahibi ile sigortacı arasında yapılan özel bir sözleşmedir. Sigorta tazminat taleplerinin ödenmemesi konusundaki anlaşmazlıklarda yer alamaz.

Talep formunun tamamlanmasından ödeme almaya kadar 30 gün süre tanıyoruz. Sigortacının bu süre içinde kesinleşmemesi durumunda, mal sahibinin ödenmemiş ücretleri tam olarak yerine getirmesi gerekebilir.

MÜŞTERİ VERİLERİ

Müşterinin izni olmadan üçüncü tarafların verilere erişmesine izin vermeyeceğiz. Bir hastanın klinik kayıtlarını serbest bırakma izni, örneğin bir müşteri farklı bir veterinerlik uygulamasına geçtiğinde koşullardan ima edilebilir.

ŞİKAYET PROSEDÜRÜ

Asla personelimiz veya sunduğumuz bakım standardı hakkında şikayette bulunmayacağınızı umuyoruz. Bununla birlikte, herhangi bir endişeniz varsa, lütfen ilgili branştaki hemşirelik ekibimizin kıdemli üyesiyle veya kıdemli veteriner cerrahla konuşun. Çoğu problem bu seviyede çözülebilmelidir.

Daha ciddi şikayetler, hastanın taburcu olmasından sonraki 28 gün içinde Uygulama Yöneticisine yazılı olarak bildirilmelidir. Daha sonra şikayeti tam olarak araştıracağız ve size yazılı olarak cevap vereceğiz.

Hiçbir personele hiçbir zaman saldırgan veya küfürlü davranışları tolere etmeyeceğiz. Bu şekilde davranan herhangi bir müşteriden derhal binadan ayrılması istenecek ve daha sonra alternatif veterinerlik kapsamı bulmaları gerektiği yazılı olarak bildirilecektir.